Autokoberce gumové

Produkty 1-100 z 495

na stránku

Rohože pro auta nebo autokoberce slouží k ochraně podlahy vozu vůči špíně a hlíně, opotřebení či soli a jedním z hlavních použití rohoží vozu je udržet auto čisté. Autorohože jsou interiérový doplněk automobilových dílů příslušenství, které jsou obvykle součástí nákupu vozidla.

Většinu rohoží lze pohodlně vybrat na čištění nebo vyměnit za nové. Některé vyžadují fixační body, aby se zajistilo, že koberce zůstanou pevně na svém místě.

Gumové autokoberce jsou těžší a vydrží déle. Mají moderní a protiskluzový design a udržovací okraje na chycení a držení nečistoty a únikem ve výšce 1 cm a jsou zesílené v oblasti paty pedál. Bezproblémově chrání podlahu Vašeho auta od bláta, sněhu, vody a dalších nečistot. Na straně řidiče je zpevněná část. Rohože jsou vhodné zejména v zimním období. Snadno se myjí (stačí je opláchnout pod tekoucí vodou) a mají profesionální vzhled. Rohož do auta na řidičově straně je zesílená (silnější gumou), aby se zabránilo předčasnému opotřebení s vyvýšeným okrajem jako prevence pro vniknutí nečistot do vnitřního prostoru vozidla. Voda se shromažďuje v drážkách, kterou můžete vylít nebo nechat vyschnout. Gumové autokoberce do auta se velmi snadno čistí. Autorohože jsou trvanlivé, odolné proti oděru - jsou pachově neutrální. Materiál použitý při výrobě zaručuje pevné spojení a trvanlivost. Rohožemi od VTVAUTO chráníte podlahu svého automobilu spolu s moderním designem a nejnovější technologií.

Mezi hlavní výhody nabízených gumových rohoží od VTVAuto:

- Přizpůsobené přesným rozměrům podlahy tohoto modelu auta
- Jednoduchá montáž
- Trvanlivý materiál
- Luxusní 3D design

- Odolné vůči teplotám od -40 ° C do +110 ° C
- Rohože nepáchnou po gumě
- Nekloužou na podlaze
- Zvýšený okraj rohože, chrání podlahu před znečištěním

- Zboží je nový a bezpečně zabalený vůči poškození
- 100% garance vrácení peněz bez udání důvodu