Ofuky oken pro SAAB 93, L + P 2002-2012, přední, 2 ks, 4-dv.

Protiprůvanové ofuky oken jsou jedinečným doplňkem výbavy Vašeho auta, SUV nebo pick up-u, nejen do sychravého, nebo zimního počasí. Poskytují přirozenou cirkulaci vzduchu uvnitř vozidla, a tak můžete předcházet zamlžování oken během deště a mlhy. Chrání řidiče před nepříjemnými efekty proudění vzduchu do vozidla při otevřeném okně. Při použití deflektorů, okna mohou být pootevřená během intenzivního deště nebo sněžení.

Okenní ofuky jsou vyrobeny z bezpečnostní plastové hmoty se sníženou propustností UV-záření v kouřové barvě. Každý deflektor je vyráběn s důrazem na stylistickou linii vozu. Vhodné jsou také i pro kuřáky, protože během jízdy mohou mít otevřené okno. ofuky oken jsou v kouřové barvě.

Systém řízení jakosti podle normy ISO 9001:2008.

- ofuky oken jsou vyrobeny na míru pro tento typ auta
- Dodávají autu moderní vzhled
- Snadná instalace bez pomoci nářadí, zvládne i laik
- Certifikovaný výrobek

- Deflektor se uchycuje pomocí lepicí pásky
- Montážní plíšky v balení pro zpevnění
- Cirkulace čerstvého vzduchu i během deště
- Produkt ideální i pro kuřáky během jízdy
- Tichý chod (eliminuje hluk větru)

- Zboží je nové; bezpečně zabaleno vůči poškození
- 100% garance vrácení peněz bez udání důvodu

702,00 Kč
SKU: DSA28104
Návod na montáž deflektorů:

1. Po dodání deflektorů si hned zkontrolujte obsah balení. Při přepravě se mohou deflektory poškodit, i když jejich zasíláme v odolné krabici s pěnovou výplní. Je třeba zkontrolovat hlavně kraje všech deflektorů.

2. Pokud jsou deflektory v pořádku, tak se před instalací ujistěte, zda dané deflektory pasují na okna. Je třeba si každý deflektor Primer k oknu před instalací.

3. Doporučuje očistit prostor, kam se budou vkládat ofuky oken pomocí hadříku, aby se oboustranná páska lépe přilepila na těsnění v okně.

4. Po očištění odlepte z deflektoru žluté ochranné fólie na oboustranné lepicí pásce.

5. Zasuňte jeden konec při zpětném zrcátku a následně druhý konec. Pak opatrně zasunujete deflektor směrem od zpětného zrcátka do drážky.

6. Po zasunutí deflektoru zavřete okno a ujistěte se zda někde deflektor nepřekáží oknu při zasouvání. Pokud se stane, že deflektor naráží na okno, tak je třeba do toho místa použít plíšky, které jsou přiloženy v balení. Plíšek se vkládá tak, aby část s ostrým výstupkem byla
v těsnění a hladká část na deflektoru. Plíšky můžete použít i když deflektory nikde nenarážela. Budou tím lépe upevněny v těsnění dveří.

7. Následné tento postup opakujte při všech oknech a nejlepší nechat pak všechna okna zavřená, aby se oboustranná lepící páska pořádně přilepila na gumové těsnění.

8. Po instalaci můžeme deflektory očistit od mastnoty, špíny a otisků rukou pomocí běžných čistících přípravků.
 


přední:zadní:

Další informace
SKU DSA28104
Cena 702,00 Kč
Název produktu Ofuky oken pro SAAB 93, L + P 2002-2012, přední, 2 ks, 4-dv.
Hmotnost 3.0000
Značka auta SAAB
Model auta 9-3
Country of Manufacture