Autotrika SHIRT AIRBAG II na přední sedačky černé BMW X3

Zboží je vysoké kvality.
304,00 Kč
SKU: KG-341661f8

Spolehlivá ochrana a jedinečné estetické přednosti!

Univerzální potahy SHIRT AIRBAG II  představují novou verzi našeho oblíbeného výrobku AUTOTRIKO . Shodně s doporučeními zákazníků tyto potahy kryjí větší plochu předních a zadních sedaček, díky tomu uvnitř vozidla vypadají dobře a skvěle chrání originální čalounění. Potahy byly ušity z vysoce kvalitní žakárové čalounické látky v nejlépe se prodávající černé barvě - jde o nesmírně pevný a stálý materiál s velkou odolností vůči oděru a vysokou, téměř 100%, stálostí barev. Materiál je z vnitřní strany potažen PUR pěnou, zabraňující posunu potahů a umožňující jejich stabilní přiléhání k čalounění. Potahy byly pečlivě navrženy a profesionálně ušity za zohlednění i těch nejmenších detailů. Potahy jsou vhodné rovněž pro modely vybavené bočními airbagy. Autotrika se vyrábějí v univerzální velikosti, proto se také hodí na téměř jakoukoliv autosedačku. Výrobek se velice snadno instaluje a čistí. Obohaťte interiér svého auta o výrobek nejvyšší kvality, efektivně splňující všechny užitné funkce.

Potahy SHIRT AIRBAG II  ideálně zapadnou do interiéru každého auta a budou dobře ladit s originálním čalouněním sedadel. Potahy obnoví a osvěží čalounění a také dodají interiéru jedinečný charakter - postarejte se, aby začal být interiér vašeho auta elegantní a vkusně zařízený. AUTOTRIKA rovněž splňují přísné uživatelské normy, protože dobře chrání originální čalounění vozidla proti prodření, zničení, znečištění. Nabídka cílí na majitele osobních aut, kteří se chtějí postarat o interiér svých vozidel - ochránit vlastní čalounění a obohatit interiér auta o produkt, který se vyznačuje příjemným vzhledem.

Materiál se barví moderními metodami s pomocí barviv renomovaných výrobců, díky tomu se ve vztahu k jiným produktům vyznačuje zvýšenou odolností vůči ztrátě barev vlivem slunce a v důsledku praní. Potahy lze bez obav prát na 40° - podle pokynů na obalu. Potahy mají nezbytné otvory odpovídající velikosti, které umožňují natažení potahu bez nutnosti vytahovat opěrky hlavy a zhotovovat další otvory. Sada je vybavena speciálními plastovými sponami, do materiálu jsou všitá připevnění, což s pomocí přiloženého obrázkového návodu k obsluze zajišťuje velmi snadnou instalaci.

Výrobek řady  BASIC LINE , jejímž ústředním heslem je velmi dobrá kvalita za dostupnou cenu.

Materiál:
100 % polyester 
PUR pěna

Barva:
černá

Velikost:
univerzální
nejlepší přizpůsobení: Autotrika  

Složení balení:
- 1 potah na přední sedačku řidiče
- 1 potah na přední sedačku spolujezdce

Přednosti výrobku:
- Vyroben z vysoce kvalitního žakárového čalounického materiálu 
- Chrání sedačky před znečištěním a zničením
- Uvnitř auta vypadá velmi dobře
- Vyznačuje se dobrou přilnavostí k čalounění - materiál je zespodu potažen PUR pěnou
- Materiál s vysokou stálostí barev
- Velmi snadno se natahuje a stahuje
- Snadno se udržuje

Přednosti výrobku:
- Vyroben z vysoce kvalitního žakárového čalounického materiálu 
- Chrání sedačky před znečištěním a zničením
- Uvnitř auta vypadá velmi dobře
- Vyznačuje se dobrou přilnavostí k čalounění - materiál je zespodu potažen PUR pěnou
- Materiál s vysokou stálostí barev
- Velmi snadno se natahuje a stahuje
- Snadno se udržuje

Další informace
SKU KG-341661f8
Cena 304,00 Kč
Název produktu Autotrika SHIRT AIRBAG II na přední sedačky černé BMW X3
Hmotnost 3.0000
Dostupnost Skladem
Značka auta BMW
Country of Manufacture