Produkty 1-100 z 3768

na stránku
Kryt poklice je povrchově upraven odolným, pevným tlakem - zajišťuje pěkný vzhled a snadné čištění krytu disku. Úchyty z umělé hmoty nezpůsobují poškrábání disku.

Otvory umožňují chlazení disku. Přístup k ventilu pneumatiky je otvorem v poklic.
V naší nabídce najdete poklice od 13 "až po 17" rozměr. poklice jsou vhodné pro všechny certifikované plechové disky. Navrženy tak, aby umožňovaly proudění vzduchu a zabránili přehřívání disků.

Balení obsahuje kompletní sadu 4 kusů poklic vyrobených s masivní konstrukcí z vysoce kvalitního ABS plastu. Rychlá montáž a pevné uchycení na plechový disk díky pružnému internímu ocelovému prstenci. Kvalitní zpracování je zárukou poutavého vzhledu a nenáročného čištění. Západky jsou pevné a pružné, zajišťují delší životnost krytů kol - ocelový prstenec zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku na všechny západky.

- Okrasné poklice dodají Vašim plechovým diskem elegantní vzhled, v zimě je chrání před silniční solí a během celého roku před povětrnostními vlivy
- Možnost celoročního využití
- Vhodné na všechny plechové disky
- Chrání a zároveň zkrášlují kola na autě
- Jednoduchá montáž naražením na disk.
- poklice chrání plechové disky před poškrábáním, korozí, oděrky a povětrnostními vlivy, čímž zajistí jejich dlouhou životnost
- Okrasné poklice dodají plechovým diskem vzhled podobný hliníkovým diskem, díky čemuž vypadá exteriér automobilu opravdu luxusně
- poklice využijete ať už v zimním, tak i v letním období
- Při montáži není potřeba žádné speciální nářadí
- ABS plast
- Sada obsahuje: 4ks poklic (krytů kol)
- Výhodou poklic je rychlá montáž a pevné uchycení
- Vyrobeno v EU

Dekorativní kryt na kola - poklica - pro auta nejznámějších výrobců jako AUDI, BMW, SEAT, OPEL, VOLKSWAGEN v této nabídce máte vždy za nejnižší ceny. Ozdobné kryty kol jsou k dispozici i pro další auta značek ŠKODA, FIAT, PEUGEOT, HYUNDAI, SUZUKI, VOLVO, TOYOTA či FORD, pro CITROEN zda OPEL máme poklice různé velikosti. 14 "poklice pro PEUGEOT 206, 15" poklice pro VOLKSWAGEN PASSAT, 16 "poklice pro SEAT LEON, to vše najdete na tomto místě. Pokud přemýšlíte nad tím, že vylepšíte exteriér vašeho ŠKODA YETI nebo Vašeho SEAT-u IBIZA, CORDOBA, LEON či TOLEDO? poklice bílé nebo černé barvy Vám v tom pomohou.

Vypadá Vaše auto CITROEN C3, OPEL ASTRA nebo HONDA CIVIC staře a nezajímavě? Oživte jeho vzhled a vyberte si poklice pro Vaše auto. Bílé poklice pro PEUGEOT 306, černé poklice pro FIAT BRAVO, PUNTO, zda ŠKODA FELICIA, šedé poklice pro VOLKSWAGEN PASSAT, GOLF, POLO, SHARAN v různých velikostech a vzorech. Autoznaky OPEL, FIAT, VOLKSWAGEN, SUZUKI, BMW, AUDI, ŠKODA, CITROEN, HONDA, RENAULT, které dokonale sednou na univerzální 15 "nebo 14" poklice.

Montáž
Před založením krytu kola je třeba disk důkladně očistit. Ocelový prstenec nasměrujte obloukem k ventilu a vložte do drážek západek po celém obvodu. Připraven kryt kola přiložte ke spodní části disku, podepřete ho a zatlačte dvě horní západky do disku. Následně kryt pozatláčajte po celém obvodu a zkontrolujte, zda všechny západky zapadly do disku kola rovnoměrně.

Demontáž
Rovnoměrným tahem horní části krytu kola kryt demontujte. V případě, že kryt kola drží příliš silně na disku, použijte šroubovák, kterým kryt vypáčil.