Autokoberce

Odebírat RSS zdroj

Produkty 1-100 z 1645

na stránku

Rohože pro auta nebo autokoberce slouží k ochraně podlahy vozu vůči špíně a hlíně, opotřebení či soli a jedním z hlavních použití rohoží vozu je udržet auto čisté. Autorohože jsou interiérový doplněk automobilových dílů příslušenství, které jsou obvykle součástí nákupu vozidla.

Většinu rohoží lze pohodlně vybrat na čištění nebo vyměnit za nové. Některé vyžadují fixační body, aby se zajistilo, že koberce zůstanou pevně na svém místě.

Autokoberce se obvykle dodávají ve dvou variantách, a to podle materiálu, na:
  • gumové
  • textilní (velurové)

Textilní rohože a pryžové rohože se liší v mnoha ohledech; každý materiál poskytuje výhody a nevýhody ve srovnání s druhou.

Textilní rohože jsou obecně vyšívané a mají pogumovanou protiskluzovou podložku.
Přesně na míru vyhotovené textilní velurové koberce do auta. Díky výborné kvalitě používaných materiálů si zachovávají stálý tvar a zvukově-izolační vlastnosti. Autokoberce se skládají ze dvou vrstev. Z vrchní velurové vláknité části a spodní nepropustné protiskluzové části.

- Zpevněná část na straně řidiče
- Koberce mají nepropustnou protiskluzovou vrstvu
- Kvalitní obšití okraji

- Jednoduchá montáž
- Možná fixace k podlaze (u vybraných modelů)
- Špičková kvalita
- Rychlá doba dodání
- Balení obsahuje 4 ks

Gumové autokoberce nebo rohože do auta jsou těžší a vydrží déle. Mají moderní a protiskluzový design a udržovací okraje na chycení a držení nečistoty a únikem ve výšce 1 cm a jsou zesílené v oblasti paty pedál. Bezproblémově chrání podlahu Vašeho auta od bláta, sněhu, vody a dalších nečistot. Na straně řidiče je zpevněná část.

- Přizpůsobené přesným rozměrům podlahy tohoto modelu auta
- Jednoduchá montáž
- Trvanlivý materiál
- Luxusní 3D design

- Odolné vůči teplotám od -40 ° C do +110 ° C
- Rohože nepáchnou po gumě
- Nekloužou na podlaze
- Zvýšený okraj rohože, chrání podlahu před znečištěním

Zatímco většina autokoberců jsou bez potisku, VTVAuto nabízí možnosti vytisknout nebo vyšít reklamu, jméno či logo v různých barvách.

Autokoberce můžeme ještě rozdělit na univerzální a šité na míru, což znamená, že univerzální lze požití na různá auta a šité na míru pouze pro vozidla značky a modelu pro ně určené. Mezi alternativní materiály rohoží patří PVC či kůže, která je obvykle dražší možnost.