Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč

Autotrika SHIRT COTTON na přední sedačky černé Skoda Octavia I-II do 2012

Zboží je vysoké kvality.
549,00 Kč
SKU:
KG-3903f69

Vyrobeno s péčí o originální čalounění sedaček vašeho auta!

Autotrika COTTON  byla vyrobena z vysoce kvalitního přírodního materiálu (100% bavlny), což v kombinaci s pečlivou povrchovou úpravou a péčí i o ty nejmenší detaily uspokojí dokonce i nejnáročnější zákazníky. Díky vhodné a inovativní konstrukci potahy dobře přiléhají k autosedačkám, přiléhají k nim a to, že je z vnitřní strany celý materiál potažen PUR pěnou, zabraňuje jejich posunu. Kryjí celou užitnou část dělených/nedělených sedaček, díky tomu je chrání před poškozením a před znečištěním. Nekryjí ale boky sedačky, díky tomu mohou být bezpečně používané na sedačkách s airbagy. Autotrika ochrání a zároveň velice jasně promění autosedačky, čímž autu dodají jedinečný charakter. Autotrika SHIRT COTTON  rovněž splňují přísné uživatelské normy, protože dobře chrání originální čalounění vozidla proti prodření, zničení, znečištění.

Potahy se vyrábějí až v osmi barevných variantách. Od tlumených barev (černá, grafitová, popelavá, tmavě modrá) až po živé, intenzivní barvy (červená, žlutá, zelená, modrá). Každá z těchto verzí ideálně zapadne do interiéru jakéhokoliv automobilu a příslušně ho promění. Sladěné potahy ideálně zapadnou do interiéru auta a budou dobře ladit s originálním čalouněním sedadel. Výrazné barvy zase interiér oživí. Nabídka cílí na majitele osobních/dodávkových automobilů, kteří se chtějí postarat o interiér svých vozidel - ochránit vlastní čalounění a obohatit interiér auta o výrobky, které se vyznačují příjemným vzhledem. Díky přírodní bavlně na vrchní straně jsou potahy velmi příjemné pro pokožku, neelektrizují. Kromě toho se bavlněný úplet barví moderními metodami s pomocí barviv

renomovaných výrobců, díky tomu se ve vztahu k jiným produktům vyrobeným z bavlny vyznačuje zvýšenou odolností vůči ztrátě barev vlivem slunce a v důsledku praní. Potahy lze bez obav prát na 40° - podle pokynů na obalu. Potahy SHIRT COTTON  také mají nezbytné otvory odpovídající velikosti, umožňující jejich nasazení bez nutnosti vytahování opěrek hlavy a zhotovování dalších otvorů. Sada je vybavena speciálními plastovými sponami, do materiálu jsou všita připevnění, což s pomocí přiloženého obrázkového návodu k obsluze zajišťuje velmi snadnou instalaci.

Je možné zkompletovat celou sadu. Můžete si koupit jen autotrika na přední sedačku nebo si hned vytvořit celou sadu a objednat si navíc potah na zadní sedačku. Můžete si také koupit potahy na opěrky hlavy, které nejsou přiloženy k hlavním potahům -lze si je koupit samostatně. Naprostá opakovatelnost výroby těm nerozhodným zajišťuje možnost zkompletovat celek (přední sedačky/zadní sedačku/opěrky hlavy) v libovolném časovém intervalu - bez obav, že se potahy z dalších výrobních šarží budou lišit svou barvou nebo velikostí.

Výrobek řady BASIC LINE , jejímž ústředním heslem je velmi dobrá kvalita za dostupnou cenu.

Složení materiálu:
100% bavlna

Barva:
černé

Velikost:
univerzální
nejlepší přizpůsobení Autotrika

Složení balení:
1 potah na přední sedačku řidiče
1 potah na přední sedačku spolujezdce

Přednosti výrobku:
- Vyrobeny z přírodního, vysoce kvalitního materiálu - 100% bavlny
- Dobře přizpůsobené - hodí se na auta uvedená v tabulce, také na nové modely
- Dobrá přilnavost trik - materiál je zespodu potažen PUR pěnou
- Inovativní konstrukce
- Přizpůsobeny pro sedačky s bočními airbagy
- Chrání sedačky před znečištěním a zničením
- Vyrábějí se v 8 barevných variantách
- Materiál s vysokou stálostí barev
- Uvnitř auta vypadají velmi dobře

Více informací
Cena 549,00 Kč
Kód KG-3903f69
Název produktu Autotrika SHIRT COTTON na přední sedačky černé Skoda Octavia I-II do 2012
Hmotnost 3.0000
Dostupnost Skladem
Výrobce KEGEL
Značka auta SKODA